Mürkide väljutamine
Mürgised ained nagu depoorasv, uriinikristallid, metallijäägid jne tekivad kehas ainevahetuse käigus. Need mürgised ained ladestuvad tavaliselt liigestesse ja jalataldadesse, takistavad vereringet ning võivad põhjustada liigesepõletikku, nahahaigusi- ja allergiaid, kõrget vererõhku jne ning mõjutavad seega tugevalt tervist. Seetõttu tulekski need mürgised jäägid kehast väljutada, et parandada immuunsüsteemi ja tervenemisvõimet. Jaapanis tehtud katsed näitavad, et flexiplaaster imab sisemist niiskust ning väljutab niiviisi kahjulikke jääkaineid kehast.
Kauginfrapunakiirgus
Tugev kauginfrapunakiirgus, mida plaaster välja laseb, soojendab keha sügavuti, et stimuleerida automoomse närvisüsteemi parasümpaatilist närvisüsteemi. See leevendab pingeid kehas ning parandab unekvaliteeti. Samuti tugevdab vereringet ja ainevahetust ning aitab üle saada tööpingest ja väsimusest.
Peamised koostisosad: Flexiplaaster sisaldab mitmeid haruldasi looduslikke koostisosi nagu näiteks bambuse ekstrakt (45%), chitosan, c-vitamin, turmaliin, pärli pulber, puhas räni jne.
Kas rasedad tohivad flexiplaastrit kasutada? Kuigi flexiplaaster on 100% looduslikud, ei ole soovitav kasutada neid raseduse varajases staadiumis. Küll aga võib kasutada hilisemas staadiumis. Kehva enesetunde korral tuleks kasutamine lõpetada.
Miks leidub jalataldades rohkem mürgiseid aineid kui mujal kehas?
Tallad on võrreldes muude kehaosadega südamest kõige kaugemal, seetõttu on sealne vereringe nõrgim ning sinna koguneb rohkem mürgiseid aineid. Flexiplaastrit võib mürkide eemaldamiseks panna ka muudele kehaosadele.
Kas flexiplaaster aitab kaalust alla võtta?
Arstlike andmete kohaselt suudab inimese keha säiltiada endas kuni 7 kg jääkaineid.
See mõjutab nii kaalu kui ka tervist. Sage flexiplaastri kasutamine aitab neid
jääkaineid kehast väljutada.
Kuidas tuleks flexiplaastrit kasutada parima tulemuse saavutamiseks? Soovitame panna plaastrid äsjapestud jalataldadele. Soe vesi tõstab keha- temperatuuri ning mürgised ained tulevad tõhusamalt nahapooride kaudu välja. Parimaks tulemuseks peaksid plaastrid olema võimalikult tugevalt naha küljes – kui need ei ole korralikult kinnitatud, siis toime väheneb.
Kas flexiplaaster sobib ka lastele?
Õigel kasutamisel ei ole sel tootel kõrvaltoimeid ning see sobib igas vanuses
inimestele.
Kasutamine:
Puhasta vastav kehapiirkond.
Kinnita üks plaastrikotike plaastri külge.
Veendu, et õhuaukudega pool jääks vastu nahapinda.
Pane plaaster peale enne magama minemist ning eemalda hommikul.
Hoiatus:
-
Ära kasuta plaastrit haavadel või kahjustatud nahal; ärrituse korral lõpeta kasutamine.
-
Säilita kuivas kohas.
-
Hoia lastele kättesaamatus kohas.
-
Ainult välispidiseks kasutamiseks